- سایت خبری-تحلیلی نمایش خانگی - https://www.namayeshkhanegi.ir -

سرمایه گذاران “شاهگوش” و “شهرزاد” و “میلیونر میامی” و “فردا” و “لامپ صد” در مجموع به سی سال حبس و رد مال محکوم شدند

 

نمایش خانگی: سخنگوی قوه قضاییه از محکومیت سید محمدهادی رضوی و احسان دلاویز (متهمان پرونده بانک سرمایه) به ۲۰ و ۱۰ سال حبس خبر داد.
غلامحسین اسماعیلی از صدور رای پرونده سید محمدهادی رضوی و احسان دلاویز (متهمان پرونده بانک سرمایه) خبر دارد و گفت: در پرونده مهمی که در تهران مطرح بود هادی رضوی به جرم اخلال عمده در نظام اقتصادی به ۲۰ سال حبس، رد مال و ۷۴ ضربه شلاق و محرومیت از خدمات دولتی محکوم شده است.
سخنگوی قوه قضاییه افزود: متهم دیگر این پرونده احسان دلاویز به جرم معاونت در اخلال در نظام اقتصادی به ۱۰ سال حبس محکوم شده است.
هادی رضوی که داماد محمد شریعتمداری وزیر صمت فعلی است بواسطه سرمایه گذاری در سریال “شهرزاد۱” و فیلم “بی حساب/میلیونر میامی” به مورد توجه قرار گرفت.
احسان دلاویز که در حلقه مشاوران جوان رییس دولت اصلاحات بوده به غیر از سریال “شاهگوش” در تولید فیلمهای “لامپ صد” و “فردا” به عنوان سرمایه گذار حضور داشت.

Likesسرمایه گذاران “شاهگوش” و “شهرزاد” و “میلیونر میامی” و “فردا” و “لامپ صد” در مجموع به سی سال حبس و رد مال محکوم شدند(0)Dislikesسرمایه گذاران “شاهگوش” و “شهرزاد” و “میلیونر میامی” و “فردا” و “لامپ صد” در مجموع به سی سال حبس و رد مال محکوم شدند(0)