کدخبر : 8331
جمعه 3 جولای 2020 - 11:55
فاقددیدگاه

کیومرث پوراحمد: واسپاری زعامت صدور مجوز سریالهای خانگی به صداوسیما، بازار GEM را داغ خواهد کرد!!!/اگر این اتفاق بیفتد دور تولید سریال برای شبکه خانگی را خط خواهم کشید

نمایش خانگی: واسپاری زعامت سامانه های ویدیوی درخواستی و صدور مجوز سریال سازی برای شبکه خانگی از سوی ارشاد به صداوسیما با واکنش تند کیومرث پوراحمد مواجه شد.

کیومرث پوراحمد که این روزها و در پی شیوع کرونا (به گفته‌ی خودش مثل هفت سال از ده سال گذشته) بیشتر  اوقات در خانه به سر می‌برد به ایسنا گفت: این روزها خبرهایی شنیدم، مبنی بر اینکه قرار است، مجوز ساخت سریال‌های شبکه نمایش خانگی از سازمان سینمایی به صدا و سیما منتقل شود و  وقتی از مدیران سازمان سینمایی هم پیگیر شدم،خیلی دقیق خبر نداشتند اما متاسفانه وقتی چنین شایعاتی شنیده‌ام. بسیار متاسف شدم و مطمئن هستم اگر این اتفاق بی‌افتد، ما بازار تماشای سریال‌های شبکه ماهواره‌ای GM را داغ کرده‌ایم. 

او ادامه داد: انگار  مسولان محترم وظیفه جدی دارند که مردم را تشویق به دیدن شبکه‌های خارجی کنند. من که به جز «شهرزاد» سریال‌های شبکه نمایش خانگی را ندیده‌ام،  اما نمی‌دانم در این سریال‌ها، مگر چه فیلی هوا کرده‌اند که قرار است، این تصمیم نابخردانه گرفته شود؟

پوراحمد گفت: شخصا معتقدم این سریالها با هر کیفیتی بهتر از این است که مردم سریال‌های ترکی ببینند، به هرحال امثال من که به زیرنویس عادت داریم بهترین فیلم‌ها و سریال‌های همه جهان را می‌گیریم و می‌بینم اما مخاطبی که نمی‌تواند با زیرنویس فیلم ببیند، بهتر است با سریال‌های شبکه‌های نمایش خانگی سرگرم شود.

این کارگردان یادآور شد: فیلمنامه‌ای بسیار جذاب برای شبکه خانگی دارم که قرار است به زودی وارد مرحله پیش تولید بشویم، این فیلمنامه دوسال به همت و با خلاقیت سارا سلطانی نوشته شده، اگر قطعی بشود که مجوز سریال‌های خانگی را صدا و سیما می‌دهد، قطعا این فیلم‌نامه را کنار می‌گذارم و دور شبکه خانگی را خط میکشم چون نمی‌خواهم با دستورالعمل‌های و بُکن و نَکن‌های صدا و سیما کار کنم.

 

Likesکیومرث پوراحمد: واسپاری زعامت صدور مجوز سریالهای خانگی به صداوسیما، بازار GEM را داغ خواهد کرد!!!/اگر این اتفاق بیفتد دور تولید سریال برای شبکه خانگی را خط خواهم کشید(0)Dislikesکیومرث پوراحمد: واسپاری زعامت صدور مجوز سریالهای خانگی به صداوسیما، بازار GEM را داغ خواهد کرد!!!/اگر این اتفاق بیفتد دور تولید سریال برای شبکه خانگی را خط خواهم کشید(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*

code