کدخبر : 4625
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
فاقددیدگاه

کپی‌برداری «گلشیفته» از «…ناصر حجازی…»!!چرا؟؟

گلشیفته-ناصر-حجازی

نمایش خانگی/محمد شاکری: فقدان خلاقیت در تبلیغات منجر به یک یک کپی کاری دیگر شده است.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» پوستر سریال خانگی «گلشیفته» در حالی رونمایی شده که شباهت آشکار آن به پوستر مستند «من ناصر حجازی هستم» بدجوری توی ذوق میزند!

گویا بعد از تشبث به نام یک استار سفرکرده برای جلب توجه، حالا فقر ایده پردازی تبلیغاتی موجب رونویسی از دست دیگران در طراحی پوستر شده!

«من ناصر حجازی هستم» از جمله مستندهای پرمخاطب در اکران سینما بود که عرضه آن به شبکه خانگی از سوی گلرنگ‌رسانه با اقبال فراوان مخاطبان مواجه شد.

«گلشیفته» را موسسه تازه تأسیس «سرو رسانه پارسیان» ارائه میدهد که علیرغم صرف هزینه برای جمع آوری استارهای سینما از فقر محسوس اله مانهای تبلیغاتی موثر در عرضه رنج می برد.

طراح پوستر «من ناصر حجازی هستم» صالح تسبیحی بوده که پیشتر پوستر نمایش «دکلره» را هم با همین اتود طراحی کرده بود.

فقدان نظارت بر مقوله طراحی پوستر سالهاست که سینما و به تبع آن شبکه خانگی را با گافهای این چنینی روبرو کرده است؛ گافهایی که باعث دلخوری طراحانی که محصولاتشان تحت کپی قرار گرفته را موجب شده است. آیا مدیران نظارتی ارشاد سازوکاری مدون برای جلوگیری از چنین گافهایی را تدارک خواهند دید؟

Likesکپی‌برداری «گلشیفته» از «…ناصر حجازی…»!!چرا؟؟(0)Dislikesکپی‌برداری «گلشیفته» از «…ناصر حجازی…»!!چرا؟؟(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
پیوند کوتاه:
http://www.namayeshkhanegi.ir/?p=4625
مطالب مرتبط
فیلم کودک «مبارزان کوچک» به شبکه خانگی آمد+عکس
انتقاد خالق «سربداران» از حملات اخیر رسانه ملی به محصولات پرمخاطب شبکه خانگی⇐شگفت‌انگیز است که رسانه ملی، بخشی ویژه از آنتن‌ا‌ش را به مسابقات قمارگونه داده‌ و به شبکه خانگی که سریال‌سازی مخاطب‌پسند را رونق داده، حمله می‌کند!!/واقعیت آن است که همکاری چهره‌های مطرح با سریالهای خانگی، زنگ خطر را برای رسانه ملی به صدا درآورده!!/چرا رسانه ملی به‌جای ارتقای سطح کیفی آثارش تلاش می‌کند با نقد سریالهای خانگی اسباب کمتر دیده شدن آنها را فراهم آورد؟؟/صداوسیما ممیزی را برای ارشاد بگذارد و همّ و غمش را بر استفاده از کارکشتگان و تولید محصولات متفاوت کند و پاسخگوی مخاطبانی باشد که سهمی هنگفت از بیت‌المال‌شان به صداوسیما می‌رسد!!
استقبال کودکان از قسمت دهم «بالشها»+عکس
قسمت پنجم «سیزده شمالی» با افزایش زمان آمد+عکس
یک تهیه‌کننده سینما در واکنش به حمله رسانه ملی به شبکه خانگی بیان داشت⇐تلویزیون به جای زدن شبکه خانگی بهتر است کیفیت  سریالهایش را افزایش بدهد/رونق تولید در شبکه خانگی این واهمه را در دل مدیران تلویزیون ایجاد کرده که مبادا در آینده نزدیک هیچ اسپانسری برایشان نماند/وقتی تلویزیون سریالهای غیرواقعی، تصنعی و کسالت‌آور تولید می‌کند معلوم است که مخاطب به سمت شبکه خانگی می‌رود/باید خوشحال بود که مخاطب ایرانی به‌جای سریالهای ماهواره‌ای، محصولات شبکه خانگی را می‌بیند
دیدگاه شما