کدخبر : 6059
شنبه 19 ژانویه 2019 - 17:08
فاقددیدگاه

پس از ناتوانی در مهار قاچاق مجازی؟⇔دستور ادغام موسسه رسانه‌های تصویری صادر شد

نمایش خانگی: اصلی ترین معضل سالهای اخیر شبکه نمایش خانگی قاچاق بیرحمانه محصولات ارائه شده به این مدیوم است؛ قاچاقی که برای مقابله با آن کمیته ای به نام صیانت از محصولات فرهنگی هم در دل موسسه رسانه های تصویری به راه افتاد.

این قاچاق که از پیاده روها و قاچاق فیزیکی آغاز شده بوده اخیرا تقریبا به طور کامل به فضای مجازی رخنه کرده است ولی سرعت عمل کمیته صیانت در برخورد با این قاچاق به خصوص در فضای مجازی آن قدر پایین بود که انتقادات مدام موسسات فعالان نمایش خانگی را در پی داشت.

در نهایت این مهمترین کارکرد یکی از کمیته های متبوع موسسه رسانه های تصویری به درستی عملیاتی نشد تا حسین انتظامی سرپرست تازه سازمان سینمایی دستور به ادغام این موسسه و ترکیب شدن با یکی دو موسسه دیگر را بدهد.

این دستور به ادغام با حمایت بدنه سینماگران و از جمله جامعه صنفی تهیه کنندگان هم مواجه شده و آنها از انتظامی خواسته اند روند چابک سازی سازمان سینمایی را با ادغام سازمانهای منفعل دیگر ادامه دهد.

Likesپس از ناتوانی در مهار قاچاق مجازی؟⇔دستور ادغام موسسه رسانه‌های تصویری صادر شد(0)Dislikesپس از ناتوانی در مهار قاچاق مجازی؟⇔دستور ادغام موسسه رسانه‌های تصویری صادر شد(1)
امتیاز:
(0) (1)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*

code