کدخبر : 5572
دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
فاقددیدگاه

ورود امیر جعفری و پژمان بازغی در قسمت سوم «ممنوعه»+عکس

ممنوعه(قسمت سوم)

نمایش خانگی: قسمت سوم سریال خانگی «ممنوعه» از طریق موسسه سرورسانه پارسیان به شبکه خانگی عرضه شد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» بر روی جلد قسمت تازه «ممنوعه» تصاویری از نیکی کریمی، امیر جعفری و پژمان بازغی به چشم میخورد.

نیکی کریمی با شمایلی دوپهلو در قسمت دوم وارد سریال شده بود و حالا این امیر جعفری و پژمان بازغی هستند که در قسمت سوم از کاراکترهایشان رونمایی میشود.

سریال «ممنوعه» داستان زندگی یک بوکسور سابق را روایت میکند که حین خوشگذرانی با گروهی از رفقاست که متوجه پشت پرده عجیب دختر محبوبش میشود و همین است که اولین گره داستان را شکل میدهد…

میلاد کیمرام، نیکی کریمی، لیلا زارع،  امیرحسین آرمان، علی استادی، خاطره اسدی، بهاره افشاری، محمد امین، پژمان بازغی، آتیلا پسیانی، امیر جعفری، هادی حجازی‌فر، الهه حصاری، سوگل خالقی، آناهیتا درگاهی، نیلوفر رجایی‌فر، نیما شعبانژاد، شهرام قائدی، مصطفی قدیری، فاطمه گودرزی، مجید مظفری،نسرین نکیسا و شیدا یوسفى بازیگران این سریال هستند.

«ممنوعه» که مضمونی ماجراجویانه-عاشقانه دارد توسط امیر پورکیان کارگردانی شده و تهیه کنندگی آن را علی اکبر نجفی برعهده داشته است. مهدی یاری جانشین تهیه کننده این سریال است و صادق یاری سرمایه گزار سریال است.

ممنوعه(قسمت سوم)

ممنوعه(قسمت سوم)

Likesورود امیر جعفری و پژمان بازغی در قسمت سوم «ممنوعه»+عکس(0)Dislikesورود امیر جعفری و پژمان بازغی در قسمت سوم «ممنوعه»+عکس(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
پیوند کوتاه:
http://www.namayeshkhanegi.ir/?p=5572
مطالب مرتبط
فیلم کودک «مبارزان کوچک» به شبکه خانگی آمد+عکس
انتقاد خالق «سربداران» از حملات اخیر رسانه ملی به محصولات پرمخاطب شبکه خانگی⇐شگفت‌انگیز است که رسانه ملی، بخشی ویژه از آنتن‌ا‌ش را به مسابقات قمارگونه داده‌ و به شبکه خانگی که سریال‌سازی مخاطب‌پسند را رونق داده، حمله می‌کند!!/واقعیت آن است که همکاری چهره‌های مطرح با سریالهای خانگی، زنگ خطر را برای رسانه ملی به صدا درآورده!!/چرا رسانه ملی به‌جای ارتقای سطح کیفی آثارش تلاش می‌کند با نقد سریالهای خانگی اسباب کمتر دیده شدن آنها را فراهم آورد؟؟/صداوسیما ممیزی را برای ارشاد بگذارد و همّ و غمش را بر استفاده از کارکشتگان و تولید محصولات متفاوت کند و پاسخگوی مخاطبانی باشد که سهمی هنگفت از بیت‌المال‌شان به صداوسیما می‌رسد!!
استقبال کودکان از قسمت دهم «بالشها»+عکس
قسمت پنجم «سیزده شمالی» با افزایش زمان آمد+عکس
یک تهیه‌کننده سینما در واکنش به حمله رسانه ملی به شبکه خانگی بیان داشت⇐تلویزیون به جای زدن شبکه خانگی بهتر است کیفیت  سریالهایش را افزایش بدهد/رونق تولید در شبکه خانگی این واهمه را در دل مدیران تلویزیون ایجاد کرده که مبادا در آینده نزدیک هیچ اسپانسری برایشان نماند/وقتی تلویزیون سریالهای غیرواقعی، تصنعی و کسالت‌آور تولید می‌کند معلوم است که مخاطب به سمت شبکه خانگی می‌رود/باید خوشحال بود که مخاطب ایرانی به‌جای سریالهای ماهواره‌ای، محصولات شبکه خانگی را می‌بیند
دیدگاه شما