- سایت خبری-تحلیلی نمایش خانگی - http://www.namayeshkhanegi.ir -

مشکلات مالی گریبان «عاشقانه» را گرفت⇐توزیع قسمت‌ پنجم در هاله‌ای از ابهام…

نمایش خانگی: در حالی که فقط ۴ قسمت از سریال خانگی «عاشقانه» به شبکه خانگی عرضه شده است گویا مشکلات مالی گریبان ادامه تولید سریال را گرفته و همین شده که توزیع قسمتهای بعدی در هاله ای از ابهام قرار گیرد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» منوچهر هادی کارگردانی این سریال که سابقه قابل توجهی هم در سینما دارد با اشاره به این مشکلات مالی و باقی ماندن نزدیک به ۳۰ جلسه فیلمبرداری، تاریخ توزیع قسمت پنجم را نامعلوم دانسته است!

هادی در صفحه اجتماعیش نوشته است: احترام شما عزیزان واجبه و حق مسلم شماست که «عاشقانه» را تا قسمت آخر و منظم سر هفته ببینید. مشکلات مالی در کار بوجود آمده که نمیتوانم باز کنم. تلاش من و عوامل تا رفع مشکلات مالی بی نتیجه خواهد بود. واقعا تاریخ دقیق توزیع پنج به بعد را نمیتوانم بدهم. ما سی جلسه از کارمان باقی مانده و فقط شرمنده شما هستیم. امیدوارم با سعی و همت دوستان در جهت تامین سرمایه مشکلات بزودی رفع شود وبه زودی بتوانیم کار را کلید بزنیم و در نهایت توزیع را آغاز کنیم. بازهم از حمایت و پیگیری شما و علاقتون به ادامه کار ممنونم و شرمنده به خاطر تاخیر! به محض اینکه از تاریخ توزیع مطلع بشم شمارو در جریان خواهم گذاشت.

«عاشقانه» در چهار قسمتی که به شبکه خانگی عرضه کرده بود سریالی نشان داده بود که میخواهد در کنار رگه های ملودرام درباره برخی از مشکلات جوانان روزگار اخیر، مادی گرایی و بخصوص فرار آنها از تعهد سخن گوید. محمدرضا گلزار و ساره بیات در نقش یک زوج، حسین یاری و پانته آ بهرام در نقش زوجی دیگر و هومن سیدی در نقش جوانی سرخوش و عشق ماشین، هسته اصلی بازیگران این سریال را می سازند ضمن اینکه مهناز افشار هم در نقشی مرموز در سریال بازی کرده است.

Likesمشکلات مالی گریبان «عاشقانه» را گرفت⇐توزیع قسمت‌ پنجم در هاله‌ای از ابهام…(38)Dislikesمشکلات مالی گریبان «عاشقانه» را گرفت⇐توزیع قسمت‌ پنجم در هاله‌ای از ابهام…(22)