کدخبر : 3921
شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۲
فاقددیدگاه

قائم‌مقام گلرنگ‌رسانه بیان کرد⇐ با هر گونه افزایش قیمت دیکتاتورمآبانۀ محصولات خانگی مخالفیم

قائم مقام موسسه گلرنگ رسانه مخالفت خود با هر گونه افزایش قیمت دیکتاتورمآبانه محصولات خانگی را اعلام کرد.
شهاب کاظمی-گلرنگ رسانه

نمایش خانگی: افزایش خودسرانه قیمت محصولات خانگی توسط یک شرکت پخش زودتر از حد تصور با واکنش منفی مدیران موسسات هنراول و هنرهای تصویری سوره منجر شد.(اینجا و اینجا و اینجا را بخوانید)

در تازه ترین واکنش نسبت به این اقدام شهاب کاظمی قائم مقام موسسه گلرنگ رسانه نیز بر مخالفت خود با هر گونه اقدام خودسرانه برای افزایش قیمت محصولات خانگی تأکید کرد.

شهاب کاظمي قائم‌مقام موسسه گلرنگ‌رسانه افزايش قيمت محصولات خانگی را مسأله ای دانست که بدنه صنف باید درباره اش تصمیم گیرد.

شهاب کاظمی در گفتگو با «نمایش خانگی» بيان داشت: از افزایش قیمت محصولات خانگی بی خبرم اما همواره به این امر اعتقاد داشته‌ام که چه کاهش قیمت و چه افزایش قیمت باید کلی باشد و نمیشود یک موسسه خاص نسبت به کاهش یا افزایش قیمت اقدام کند.

کاظمی با اشاره به اینکه شرکت متبوع خودش هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت ندارد ادامه داد: موسسه گلرنگ‌رسانه تا این لحظه برنامه‌اي براي افزايش قيمت محصولات نداشته و کوشیده براي حفظ ارتباط با مخاطب محصولاتش را با همان قيمت ۵هزارتومان عرضه کند.

کاظمي درباره کلیت افزایش قیمت محصول در نیمه دوم سال ادامه داد: وقتي صنفي وابسته به مخاطب شکل مي گيرد بايد طوري رفتار شود که مبادا مخاطب گمان کند از او سوءاستفاده شده است. در اين شرايط افزايش قيمت محصولات خانگي نه تنها اسباب رغبت بيشتر مخاطبان به خريد نسخه هاي اصلي را موجب نمي‌شود که به جايش ممکن است اين بدبيني به وجود آيد که شبکه مجاز فقط به فکر سودآوري خويش است و در اين شرايط مخاطب ناخواسته سوق داده شود به شبکه قاچاق.

شهاب کاظمی با اشاره به افزایش هزینه های تولید لوح فشرده و اقلام مرتبط تأکید کرد: اگر برنامه ریزی صورت گیرد برای افزایش قیمت در جهت جبران هزینه‌ها، منطقی است ولی این اتفاق باید از کانال صنف و با تصمیم گیری جمعی به نتیجه برسد و نه به صورت دیکتاتورمآبانه و بدون هماهنگی با بدنه صنف.

Likesقائم‌مقام گلرنگ‌رسانه بیان کرد⇐ با هر گونه افزایش قیمت دیکتاتورمآبانۀ محصولات خانگی مخالفیم(0)Dislikesقائم‌مقام گلرنگ‌رسانه بیان کرد⇐ با هر گونه افزایش قیمت دیکتاتورمآبانۀ محصولات خانگی مخالفیم(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
پیوند کوتاه:
http://www.namayeshkhanegi.ir/?p=3921
مطالب مرتبط
فیلم کودک «مبارزان کوچک» به شبکه خانگی آمد+عکس
انتقاد خالق «سربداران» از حملات اخیر رسانه ملی به محصولات پرمخاطب شبکه خانگی⇐شگفت‌انگیز است که رسانه ملی، بخشی ویژه از آنتن‌ا‌ش را به مسابقات قمارگونه داده‌ و به شبکه خانگی که سریال‌سازی مخاطب‌پسند را رونق داده، حمله می‌کند!!/واقعیت آن است که همکاری چهره‌های مطرح با سریالهای خانگی، زنگ خطر را برای رسانه ملی به صدا درآورده!!/چرا رسانه ملی به‌جای ارتقای سطح کیفی آثارش تلاش می‌کند با نقد سریالهای خانگی اسباب کمتر دیده شدن آنها را فراهم آورد؟؟/صداوسیما ممیزی را برای ارشاد بگذارد و همّ و غمش را بر استفاده از کارکشتگان و تولید محصولات متفاوت کند و پاسخگوی مخاطبانی باشد که سهمی هنگفت از بیت‌المال‌شان به صداوسیما می‌رسد!!
استقبال کودکان از قسمت دهم «بالشها»+عکس
قسمت پنجم «سیزده شمالی» با افزایش زمان آمد+عکس
یک تهیه‌کننده سینما در واکنش به حمله رسانه ملی به شبکه خانگی بیان داشت⇐تلویزیون به جای زدن شبکه خانگی بهتر است کیفیت  سریالهایش را افزایش بدهد/رونق تولید در شبکه خانگی این واهمه را در دل مدیران تلویزیون ایجاد کرده که مبادا در آینده نزدیک هیچ اسپانسری برایشان نماند/وقتی تلویزیون سریالهای غیرواقعی، تصنعی و کسالت‌آور تولید می‌کند معلوم است که مخاطب به سمت شبکه خانگی می‌رود/باید خوشحال بود که مخاطب ایرانی به‌جای سریالهای ماهواره‌ای، محصولات شبکه خانگی را می‌بیند
دیدگاه شما