کدخبر : 4970
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۵
فاقددیدگاه

عموپورنگ قسمت دوم «بالشها» را به شبکه خانگی آورد+عکس

بالشها(قسمت دوم)

نمایش خانگی: قسمت دوم مجموعه رئال-عروسکی «بالشها»ی احمد درویشعلی پور با حضور داریوش فرضیایی یا همان عموپورنگ از طریق موسسه «هنراول» به شبکه خانگی عرضه شد.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی»سریال «بالشها» که به صورت عروسکی تولید شده است از حضور داریوش فرضیایی به عنوان هنرپیشه اصلی در کنار تعدادی عروسک که هر کدام یک بالش هستند سود می برد.

موزیکال بودن «بالشها» در کنار فضای داستانی شاد و سرخوشانه ای که برایش تدارک دیده شده آن را محصولی مطلوب مخاطبان کودک می کند.

در این مجموعه  ١٥شخصیت عروسکی در کنار شخصیت های دیگر، قصه ها را روایت می‌کنند؛ محوریت «بالشها» درباره بالشهایی است که از دیر خوابیدن و دیر بیدار شدن آدم ها به ستوه آمده اند و بر علیه آدم ها اعلان جنگ می‌کنند.

داریوش فرضیایی، ارژنگ امیر فضلی، امیر نوری، رامبد شکرابی، حدیث فولادوند، امیر محمد متقیان و ملیکا شریفی نیا به همراه بازیگران کودک ترنم کرمانیان، دینا غلامی و محمدرضا درویشعلی پور به همراه صداپیشگان مهرداد مصلحی، مینا گلپایگانی، علیرضا وارسته، سامان مظلومی، سامان فرشید نیا، ریحانه حسینی، عسل غروی و آرش خداکرمی در مجموعه نمایشی «بالش ها» همکاری داشته اند.

بالشها(قسمت دوم)

بالشها(قسمت دوم)

Likesعموپورنگ قسمت دوم «بالشها» را به شبکه خانگی آورد+عکس(62)Dislikesعموپورنگ قسمت دوم «بالشها» را به شبکه خانگی آورد+عکس(11)
امتیاز:
(62) (11)
اشتراک گذاری:
پیوند کوتاه:
http://www.namayeshkhanegi.ir/?p=4970
مطالب مرتبط
دیدگاه شما