کدخبر : 8272
شنبه 13 ژوئن 2020 - 10:58
فاقددیدگاه

علیرضا داوودنژاد از ساخت سریال خانگی “متل قو” خبر داد!!/چه کسی بودجه تولید را خواهد داد وقتی “فراری” شکستی سنگین در اکران خورد و “مصائب شیرین۲”هم مدتهاست پشت خط اکران است؟؟

نمایش خانگی: علیرضا داوودنژاد با وجود شکست تجاری آخرین فیلم اکران شده‌اش “فراری” و با وجود پشت خط اکران ماندن “مصائب شیرین۲” به‌دنبال ساخت سریالی برای شبکه خانگی است؛ سریالی با عنوان “متل قو” که بناست پاییز کلید بخورد ولی مشخص نیست بودجه تولیدش از کجا می‌آید،؟؟

به گزارش نمایش خانگی علیرضا داوودنژاد درباره ساخت “متل قو” به ایسنا گفت: سراغ موضوعی رفته‌ام که سی، چهل سال است با آن سروکار دارم و امکانات آن در دسترسم است. این بار تصمیم دارم در باره شهری که ده‌ها سال است به آن رفت و آمد دارم و از پارسال مخصوصا در شرایط کرونا ساکن آن شده‌ام فیلم بسازم؛ شهری که با اهالی و کسبه آن اشنا و دوست هستم و فیلم‌های مختلفی را در آن ساخته‌ام و اکنون در صدد هستم سریالی را در آنجا کلید بزنم که دامنه آن تا چالوس و تنکابن و روستاهای کوهستانی دو هزار کشیده می‌شود. حتما متوجه شده‌اید که درباره سلمان‌شهر یا متل قو صحبت می‌کنم.

این کارگردان در ادامه خبر داد که در حال نگارش فیلمنامه «متل قو» است و اضافه کرد: سریال «متل قو» به سرگذشت اولین شهر ساحلی توریستی ایران می‌پردازد که در پیش از انقلاب به دست «جمشید جوانشیر» بنیان گذاشته شد و همچنین از روزگاران امروزی آن حکایت می‌کند که هنوز مورد علاقه و توجه مردم است و در ایام تعطیل از همه جای ایران و مخصوصا تهران به سمت آن سرازیر می‌شوند و در دهه اخیر با تاسیس یک هتل پنج ستاره ساحلی و هجوم همه برندهای پرآوازه تحولات سریعی در معماری و ساخت و ساز و شیوه‌های زندگی و سلوک فردی و جمعی این شهر اتفاق افتاده است و اکنون می‌تواند فضا و زمینه مناسبی را برای تولید یک سریال مفصل و طولانی اجتماعی و خانوادگی فراهم کند.

در باره نوع داستان‌ها و حال هوای سریال گفت: فیلم‌های مصائب شیرین ، هوو، تیغ زن، کلاس هنرپیشگی، مرهم، روغن مار و فِراری از جمله فیلم‌هایی هستند که می‌توانند به عنوان نمونه‌های دور و نزدیکی از ماجراهای این سریال باشند.

داودنژاد یادآور شد که اکنون مشغول طراحی و نگارش فیلمنامه این سریال است و تلاش می‌کند تا پاییز آن را برای تولید آماده کند. چنانکه از توضیحات او بر می‌آید وقایع  سریال «متل قو» در حاشیه دریای خزر و جغرافیای چالوس، نمک‌آبرود، متل قو، نشتارود، عباس‌آباد، تنکابن و منطقه کوهستانی دو هزار می‌گذرد.

نقش های اصلی سریال «متل قو» توسط بازیگران حرفه‌ای و نام آشنا ایفا خواهد شد و سایر نقش‌ها را بازیگران آشنای فیلم‌های دیگر داودنژاد و بازیگران منطقه و نابازیگران محلی به عهده خواهند داشت.

Likesعلیرضا داوودنژاد از ساخت سریال خانگی “متل قو” خبر داد!!/چه کسی بودجه تولید را خواهد داد وقتی “فراری” شکستی سنگین در اکران خورد و “مصائب شیرین۲”هم مدتهاست پشت خط اکران است؟؟(0)Dislikesعلیرضا داوودنژاد از ساخت سریال خانگی “متل قو” خبر داد!!/چه کسی بودجه تولید را خواهد داد وقتی “فراری” شکستی سنگین در اکران خورد و “مصائب شیرین۲”هم مدتهاست پشت خط اکران است؟؟(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*

code