کدخبر : 6105
چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۵
فاقددیدگاه

شش سال بعد از واکاوی بازی خطرناک نهنگ آبی در درام «بشارت…»⇐سریال «نهنگ آبی» به شبکه خانگی رسید+عکس

نمایش خانگی: اولین قسمت از سریال «نهنگ آبی»فریدون جیرانی از طریق «هنراول» به شبکه خانگی عرضه شد.

نام این سریال یادآور بازی اینترنتی نهنگ آبی است که شش سال پیش درام آسیب شناسانه «بشارت به شهروند هزاره سوم»محمدهادی کریمی پیرامون آن تولید شد و البته جلب توجه کرد.

«نهنگ آبی» سریالی پرهزینه بوده و از بازیگران متنوعی سود میبرد و از جمله؛ لیلا حاتمی، ساعد سهیلی، حمیدرضا آذرنگ، ماهور الوند، فرهاد آئیش، مجید مظفری، ویشکا آسایش، حسین یاری، آزاده صمدی، پریوش نظریه، الهام کردا، ستاره پسیانی و دیبا زاهدی.

در خلاصه قسمت اول «نهنگ آبی»  آمده است: آرمین دانشجوی تیزهوش و درونگرای رشته امنیت شبکه است که بیشتر وقت خود را در سایت کتابخوانی تازه تأسیس‌اش صرف می‌کند. پدر او به بیماری ام اس مبتلاست و در آستانه جدایی از مادرش قرار دارد. در این میان سایت کتابخوانی آرمین باعث آشنایی او با ژاله و ورودش به ماجراهایی عجیب و تازه می‌شود…

تهیه کنندگی «نهنگ آبی» را سعید ملکان برعهده داشته که در فصل اول سریال پرحاشیه «شهرزاد» به عنوان مجری طرح حضور داشته است.

نهنگ آبی

نهنگ آبی

Likesشش سال بعد از واکاوی بازی خطرناک نهنگ آبی در درام «بشارت…»⇐سریال «نهنگ آبی» به شبکه خانگی رسید+عکس(0)Dislikesشش سال بعد از واکاوی بازی خطرناک نهنگ آبی در درام «بشارت…»⇐سریال «نهنگ آبی» به شبکه خانگی رسید+عکس(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
پیوند کوتاه:
http://www.namayeshkhanegi.ir/?p=6105
مطالب مرتبط
دیدگاه شما