کدخبر : 7640
یکشنبه 22 دسامبر 2019 - 20:44
فاقددیدگاه

رکوردشکنی “دل” با ۶۰ میلیون دقیقه تماشا⇔یک عاشقانه مهیج

دل

نمایش خانگی: سریال “دل” به کارگردانی منوچهر هادی، با پخش ۳  قسمت اول  در رتبه نخست سریال‏های شبکه نمایش خانگی قرار گرفت.

سریال “دل”با ۶۰ میلیون دقیقه تماشا رکورد میزان تماشای سریال های “مانکن” و هیولا” را زد.

این آمار با مقایسه مجموع دقایق تماشا در ۳ قسمت اول انتشار سریال‏های”دل”، “هیولا” و “مانکن” نشان می دهد که سریال ” دل” بیننده بیشتری از سریال‏های “هیولا” و “مانکن” داشته است.به این ترتیب “دل” با ۶۰میلیون دقیقه تماشا و سریال ” مانکن” ۴۰میلیون و ۱۴۶ هزار دقیقه در رتیه دوم، “هیولا”۲۹ میلیون و ۱۰۷ هزار دقیقه،  رتبه سوم میزان دقیقه تماشا را به خود اختصاص داده است.

“دل” به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی جواد فرحانی با پشت سر گذاشتن “مانکن” و “هیولا”، به پرمخاطب‌ترین سریال شبکه نمایش خانگی در ۳ قسمت اول انتشار تبدیل شده است.

همچنین همزمان با خبر رکورد شکنی سریال “دل” از موزیک ویدیو جدید سریال، با صدای شهاب مظفری رونمایی شد.

حامد بهداد، ساره بیات، یکتا ناصر، کوروش تهامی، سعید راد، بیژن امکانیان، افسانه بایگان، نسرین مقانلو، مهدی کوشکی، علی سخنگو، مهراوه شریفی نیا، لیلا زارع و بهرام افشاری بازیگران سریال “دل” هستند که گروه نویسندگان آن را هم بابک کایدان و میثم کایدان تشکیل می‌دهند.

Likesرکوردشکنی “دل” با ۶۰ میلیون دقیقه تماشا⇔یک عاشقانه مهیج(0)Dislikesرکوردشکنی “دل” با ۶۰ میلیون دقیقه تماشا⇔یک عاشقانه مهیج(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*

code