کدخبر : 3727
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱
یک دیدگاه

راه‌اندازی «فیلم۲۱» برای علاقمندان به محصولات متفاوت سینمای جهان و ایران

موسسه «قرن21» سامانه ویدیوی درخواستی خود با نام «فیلم21» را با آرشیوی غنی از محصولات سینمای جهان و ایران راه اندازی کرد.
فیلم21

نمایش خانگی: موسسه «قرن۲۱» از جمله موسسات ویدیورسانه قدیمی ایران محسوب میشود که همواره الویت خود را بر عرضه محصولات روز سینمای جهان با بهترین دوبله قرار داده است.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» موسسه «قرن۲۱» به تازگی سامانه ویدیوی درخواستی خود را با نام «فیلم۲۱» راه اندازی کرده است.

«فیلم۲۱» در کنار عرضه عناوین مطرح سینمای جهان، آرشیوی از محصولات ایرانی را هم پیش روی مخاطبان قرار داده است.

کیفیت پخش فیلم در این سامانه براساس سرعت اینترنت مخاطبان متغیر بوده و شرایطی فراهم شده که عموم مخاطبان با هر نوع سطحی از سرعت اینترنت بتوانند فیلمهای موردعلاقه خود را در این سامانه ببینند.

برای تماشای آرشیو «فیلم۲۱» اینجا را کلیک کنید.

Likesراه‌اندازی «فیلم۲۱» برای علاقمندان به محصولات متفاوت سینمای جهان و ایران(1)Dislikesراه‌اندازی «فیلم۲۱» برای علاقمندان به محصولات متفاوت سینمای جهان و ایران(2)
امتیاز:
(1) (2)
اشتراک گذاری:
پیوند کوتاه:
http://www.namayeshkhanegi.ir/?p=3727
مطالب مرتبط
روح بازی در قسمت پنجم “سالهای دور از خانه”+عکس
همراهی بهرام رادان و مهتاب کرامتی در قسمت دهم «رقص روی شیشه»+عکس
«مغزهای…»پرمغز به شبکه خانگی رسید+عکس
درخشش(!؟) مصطفی زمانی در قسمت سیزدهم «نهنگ آبی»+عکس
نماینده دادستان در اولین جلسه رسیدگی به اتهامات نامبردگان بیان کرد⇐محمدهادی رضوی(داماد وزیر کار و سرمایه گذار “شهرزاد” )۸۰میلیارد تسهیلات از بانک سرمایه گرفته و اقدام به خرید گوشت و مرغ کرده!/سرمایه گذار “شهرزاد” ملکی را در زعفرانیه به مبلغ ۱۹ میلیارد خریده و قصد داشته با گران‌نمایی همان ملک را به مبلغ ۱۲۰ میلیارد تومان بابت بدهی به بانک سرمایه بدهد!/سرمایه گذار “شهرزاد” ۱۰۷ میلیارد و نیم از بانک سرمایه تسهیلات و ضمانت‌نامه دریافت کرده است!!/سرمایه گذار “شهرزاد” ۱۰۷ میلیارد تومان را در سال ۹۱ تا ۹۴ از شبکه بانکی خارج و صرف عیش و نوش، سفر‌های خارجی، خودرو‌های لوکس و ملک کرده است!!/احسان دلاویز(مشاور جوانان رییس اصلاحات و سرمایه گذار “شاهگوش”میرباقری، “لامپ صد”سعید آقاخانی و “فردا”ی مهدی پاکدل) متهم به معاونت تحصیل مال از طریق نامشروع به مبلغ ۱۰۷ میلیارد و نیم است!!
نظرات بازدید کنندگان
  1. ما با کسی که تاینی رو بسته کاری نداریم که هیچ تحریمش هم می کنیم . می دونم که منتشر نمی کنی ولی دلم خنک شد که حرفمو گفتم

    Likes(3)Dislikes(0)
دیدگاه شما