- سایت خبری-تحلیلی نمایش خانگی - http://www.namayeshkhanegi.ir -

تلاش تهیه‌کنندگان «ساخت ایران۲» برای عرضه خارجی سریال همزمان با عرضه داخلی

نمایش خانگی: فصل دوم سریال «ساخت ایران» که فصل نخست آن از جمله سریالهای قابل قبول شبکه خانگی بود در حال تولید است و بازیگرانی نظیر امین حیایى، محمدرضا گلزار، محسن کیایى، سحر دولتشاهی، مهران احمدی و سارا بهرامی از جمله بازیگران فصل دوم هستند.

 به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» امیر پروین حسینی که با همراهی منصور سهراب‌پور تولید این سریال را برعهده دارد درباره روند تولید به «شبستان» گفت: فیلمبرداری سریال ۵ ماه طول خواهد کشید که دو ماه از آن گذشته است. موضوع سریال مرتبط با فصل اول «ساخت ایران» است و به نوعی دنباله آن داستان محسوب می شود. به هر حال این مجموعه باید خیلی بهتر از «ساخت ایران ۱» باشد چراکه یکی از سریال های موفق بود و جایزه بهترین سریال را کسب کرده است که فصل دوم باید چند پله بالاتر از آن باشد.

 وی در مورد پخش خارجی این سریال گفت: برای این مهم تلاش می کنیم چون قاعدتاً وقتی سریال در چندین کشور فیلمبرداری می شود و بازیگران خارجی هم دارد، باید به بازارهای جهانی نیز فکر کنیم. البته استانداردهای فصل دوم را به گونه ای بالا بردیم که قابل پخش در کشورهای دیگر هم باشد. البته فصل اول سریال «ساخت ایران» نیز به ۱۰ زبان دوبله شده است که شبکه های برون مرزی تلویزیون ایران این ۱۰ دوبله را شامل کردی، کره ای، بوسنی، چینی، عربی، انگلیسی، فرانسوی و … پخش کرده است و این بار نیز خودمان را از لحاظ فنی برای بازارهای جهانی آماده می کنیم.

سریال «ساخت ایران ٢» در ٢۶ قسمت به تهیه‌کنندگى منصور سهراب‌پور و سیدامیرپروین حسینى به کارگردانى برزو نیک‌نژاد در ایران و خارج از کشور در حال فیلمبرداری است.

Likesتلاش تهیه‌کنندگان «ساخت ایران۲» برای عرضه خارجی سریال همزمان با عرضه داخلی(2)Dislikesتلاش تهیه‌کنندگان «ساخت ایران۲» برای عرضه خارجی سریال همزمان با عرضه داخلی(0)