کدخبر : 5224
شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰
یک دیدگاه

بعد از تجربه موفق «عاشقانه»⇐گلزار-ساره بیات، همبازی فروتن در «دل» شدند

نمایش خانگی: منوچهر هادی که تجربه تولید سریال پرمخاطب «عاشقانه» را برای شبکه خانگی دارد این روزها در کنار پیش برد امور تولید کمدی سینمایی «خزه»، مشغول فراهم آوردن تولید سریال «دل» هم هست.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی»، سریال «دل» یک ملودرام ماجراجویانه است که به تهیه کنندگی ایرج محمدی از طریق موسسه سرورسانه پارسیان تولید و عرضه خواهد شد.

ایرج محمدی با اشاره به پایان نگارش متن این سریال به «آنا» گفت: سریال نمایش خانگی «دل» به کارگردانی منوچهر هادی با پایان نگارش فیلمنامه توسط بابک و میثم کایدان وارد مرحله پیش‌تولید شده است.  این سریال با بازیگری محمدرضا گلزار، ساره بیات، یکتا ناصر و با حضور محمدرضا فروتن جلوی دوربین می‌رود و قرار است که این هنرمندان در این سریال ایفای نقش کنند. با برنامه‌ریزی انجام شده از ابتدای شهریور ماه کار تولید و فیلمبرداری سریال «دل» آغاز می‌شود که لوکیش‌های این اثر در تهران، شمال و اطراف تهران خواهد بود.

Likesبعد از تجربه موفق «عاشقانه»⇐گلزار-ساره بیات، همبازی فروتن در «دل» شدند(1)Dislikesبعد از تجربه موفق «عاشقانه»⇐گلزار-ساره بیات، همبازی فروتن در «دل» شدند(0)
امتیاز:
(1) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
نظرات بازدید کنندگان
  1. کارگدان...

    Likes(0)Dislikes(1)
دیدگاه شما