کدخبر : 4968
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۹
فاقددیدگاه

بعد از استقبال از سریال «سایمدانگ» در شبکه خانگی⇐حالا ایفای نقش «یانگوم» در پروژه تازه کارگردان «سلام بمبئی»

یانگوم

نمایش خانگی: «لی‌یونگ‌ آئه» که با کاراکتر «یانگوم» سریال «جواهری در قصر» به ایرانیان شناسانده شده در ماههای اخیر با سریال «سایمدانگ» در شبکه خانگی حضور داشته است.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی»، موسسه هنراول سریال «سایمدانگ» را که درونمایه ای تاریخی-عاشقانه دارد با دوبله ای حرفه ای به شبکه خانگی ارائه داده و همین باعث اقبال مخاطبان به آن شده است.

قربان محمدپور کارگردان «سلام بمبئی» این اقبال مثبت مخاطبان را زمینه ای کرده برای تولید فیلم «ملاقات در هانوی» با حضور یانگوم در یکی از نقشهای اصلی.

قربان محمدپور که اخیرا «دختر شیطان» را براساس یکی از طرحهای فرج الله سلحشور در هندوستان تولید کرد قصد دارد «ملاقات درهانوی» را به صورت مشترک با کره و ویتنام تولید کند تا زمینه اکران فیلم در کشورهای دیگر هم فراهم شود.

به مانند «دختر شیطان» همچنان سیمون سیمونیان از مدیران قدیمی موسسه رسانه های تصویری به عنوان مجری طرح و حسن غلامی سرمایه‌گذار بخش ایران فیلم سینمایی «ملاقات در هانوی» است.

 

Likesبعد از استقبال از سریال «سایمدانگ» در شبکه خانگی⇐حالا ایفای نقش «یانگوم» در پروژه تازه کارگردان «سلام بمبئی»(1)Dislikesبعد از استقبال از سریال «سایمدانگ» در شبکه خانگی⇐حالا ایفای نقش «یانگوم» در پروژه تازه کارگردان «سلام بمبئی»(0)
امتیاز:
(1) (0)
اشتراک گذاری:
پیوند کوتاه:
http://www.namayeshkhanegi.ir/?p=4968
مطالب مرتبط
دیدگاه شما