کدخبر : 6490
سه‌شنبه 30 آوریل 2019 - 14:09
فاقددیدگاه

با از پرده پایین کشیدن «رحمان ۱۴۰۰» ⇐آیا موسسه سوره منسوب به سازمان تبلیغات همچنان بر عرضه خانگی این کمدی پر از اشارات جنسی اصرار خواهد داشت؟

 

نمایش خانگی: پیشتر و به هنگام اکران کمدی «رحمان۱۴۰۰» از واگذاری رایت خانگی این فیلم به موسسه هنرهای تصویری سوره نوشتیم!

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» با از پرده پایین کشیدن «رحمان…» بخاطر تفاوت میان نسخه مجاز و نسخه اکران شده، اصلی‌ترین سوالی که پیش میآید تعیین تکلیف درباره نسخه خانگی فیلم است؟؟

آیا موسسه هنرهای تصویری سوره که منسوب به حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی است همچنان بر در اختیار داشتن رایت این کمدی پر از شوخیهای جنسی اصرار خواهد داشت و خواهد کوشید مجوز نسخه ای کوتاه شده از این کمدی را برای عرضه خانگی بگیرد؟؟

آیا اصلا امکان دارد با حجم بالایی از اکتها و دیالوگهای اروتیک که در جای جای این کمدی وجود دارد بتواند نسخه ای تازه از آن را تدوین کرد که بشود با آن نسخه مجوز ارشاد را گرفت؟؟ یا آن که موسسه هنرهای تصویری سوره کلا قید این کمدی را خواهد زد؟؟

Likesبا از پرده پایین کشیدن «رحمان ۱۴۰۰» ⇐آیا موسسه سوره منسوب به سازمان تبلیغات همچنان بر عرضه خانگی این کمدی پر از اشارات جنسی اصرار خواهد داشت؟(1)Dislikesبا از پرده پایین کشیدن «رحمان ۱۴۰۰» ⇐آیا موسسه سوره منسوب به سازمان تبلیغات همچنان بر عرضه خانگی این کمدی پر از اشارات جنسی اصرار خواهد داشت؟(0)
امتیاز:
(1) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*

code