کدخبر : 3023
جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۰
یک دیدگاه

بازیگر «عاشقانه»= تیتر یک رسانه‌ای که «عاشقانه» را تکفیر کرده بود!!+عکس

در اتفاقی جالب رسانه ای که چند ماه قبل به انتقادی تند علیه «عاشقانه» دست زده بود گفتگویی تفصیلی از بازیگر نقش مکمل سریال را تیتر یک خود کرد!!!
عاشقانه

نمایش خانگی: در ماههای اخیر سینما و به دنبال آن شبکه خانگی عرصه ای شده برای زدن دولت روحانی و سریالهایی مانند «عاشقانه» و «شهرزاد» محملی شده اند برای طرح ادعاهایی نظیر ولنگاری فرهنگی در حیطه هنرهای نمایشی.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» اوایل عرضه «عاشقانه» به شبکه خانگی بود که یکی از رسانه های اصولگرا در مطلبی انتقادی بر سریال «عاشقانه» تاخته بود و آن را در تضاد با سبک زندگی ایرانی-اسلامی دانسته بود.

اما جالب است که حالا بعد از پایان عرضه سریال در شبکه خانگی گفتگویی تفصیلی با علیرضا سوزنچی بازیگر کاراکتر «محمود» که از جمله شخصیتهای منفی «عاشقانه» است تبدیل شده به تیتر یک همان رسانه اصولگرا!

البته که این گفتگو به بهانه حضور این بازیگر در جشنواره تئاتر رضوی بوده اما نکته آنجاست که این بازیگر بعد از ۴۵ سال سابقه تئاتری تازه امسال به واسطه سریال «عاشقانه» بود که نزد مخاطبان شناخته شد ولی رسانه موردنظر از واهمه اینکه مبادا به تبلیغ «عاشقانه» منجر شود حتی کلمه ای درباره اقبال مخاطبان به این سریال و شناخت سوزنچی به واسطه آن سخن نگفته است.

بازیگر «عاشقانه» تبدیل شد به تیتر یک رسانه ای که «عاشقانه» را تکفیر کرده بود

بازیگر «عاشقانه» تبدیل شد به تیتر یک رسانه ای که «عاشقانه» را تکفیر کرده بود

Likesبازیگر «عاشقانه»= تیتر یک رسانه‌ای که «عاشقانه» را تکفیر کرده بود!!+عکس(0)Dislikesبازیگر «عاشقانه»= تیتر یک رسانه‌ای که «عاشقانه» را تکفیر کرده بود!!+عکس(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
پیوند کوتاه:
http://www.namayeshkhanegi.ir/?p=3023
مطالب مرتبط
فیلم کودک «مبارزان کوچک» به شبکه خانگی آمد+عکس
انتقاد خالق «سربداران» از حملات اخیر رسانه ملی به محصولات پرمخاطب شبکه خانگی⇐شگفت‌انگیز است که رسانه ملی، بخشی ویژه از آنتن‌ا‌ش را به مسابقات قمارگونه داده‌ و به شبکه خانگی که سریال‌سازی مخاطب‌پسند را رونق داده، حمله می‌کند!!/واقعیت آن است که همکاری چهره‌های مطرح با سریالهای خانگی، زنگ خطر را برای رسانه ملی به صدا درآورده!!/چرا رسانه ملی به‌جای ارتقای سطح کیفی آثارش تلاش می‌کند با نقد سریالهای خانگی اسباب کمتر دیده شدن آنها را فراهم آورد؟؟/صداوسیما ممیزی را برای ارشاد بگذارد و همّ و غمش را بر استفاده از کارکشتگان و تولید محصولات متفاوت کند و پاسخگوی مخاطبانی باشد که سهمی هنگفت از بیت‌المال‌شان به صداوسیما می‌رسد!!
استقبال کودکان از قسمت دهم «بالشها»+عکس
قسمت پنجم «سیزده شمالی» با افزایش زمان آمد+عکس
یک تهیه‌کننده سینما در واکنش به حمله رسانه ملی به شبکه خانگی بیان داشت⇐تلویزیون به جای زدن شبکه خانگی بهتر است کیفیت  سریالهایش را افزایش بدهد/رونق تولید در شبکه خانگی این واهمه را در دل مدیران تلویزیون ایجاد کرده که مبادا در آینده نزدیک هیچ اسپانسری برایشان نماند/وقتی تلویزیون سریالهای غیرواقعی، تصنعی و کسالت‌آور تولید می‌کند معلوم است که مخاطب به سمت شبکه خانگی می‌رود/باید خوشحال بود که مخاطب ایرانی به‌جای سریالهای ماهواره‌ای، محصولات شبکه خانگی را می‌بیند
نظرات بازدید کنندگان
  1. چه مطلب...! گیر فارس به محتوا بوده بازیگر که نقشی تو محتوا نداره!
    خواهر من برادر من... با این خبرسازیت ... !!!!

    Likes(0)Dislikes(0)
دیدگاه شما