کدخبر : 3023
جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۰
یک دیدگاه

بازیگر «عاشقانه»= تیتر یک رسانه‌ای که «عاشقانه» را تکفیر کرده بود!!+عکس

در اتفاقی جالب رسانه ای که چند ماه قبل به انتقادی تند علیه «عاشقانه» دست زده بود گفتگویی تفصیلی از بازیگر نقش مکمل سریال را تیتر یک خود کرد!!!
عاشقانه

نمایش خانگی: در ماههای اخیر سینما و به دنبال آن شبکه خانگی عرصه ای شده برای زدن دولت روحانی و سریالهایی مانند «عاشقانه» و «شهرزاد» محملی شده اند برای طرح ادعاهایی نظیر ولنگاری فرهنگی در حیطه هنرهای نمایشی.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» اوایل عرضه «عاشقانه» به شبکه خانگی بود که یکی از رسانه های اصولگرا در مطلبی انتقادی بر سریال «عاشقانه» تاخته بود و آن را در تضاد با سبک زندگی ایرانی-اسلامی دانسته بود.

اما جالب است که حالا بعد از پایان عرضه سریال در شبکه خانگی گفتگویی تفصیلی با علیرضا سوزنچی بازیگر کاراکتر «محمود» که از جمله شخصیتهای منفی «عاشقانه» است تبدیل شده به تیتر یک همان رسانه اصولگرا!

البته که این گفتگو به بهانه حضور این بازیگر در جشنواره تئاتر رضوی بوده اما نکته آنجاست که این بازیگر بعد از ۴۵ سال سابقه تئاتری تازه امسال به واسطه سریال «عاشقانه» بود که نزد مخاطبان شناخته شد ولی رسانه موردنظر از واهمه اینکه مبادا به تبلیغ «عاشقانه» منجر شود حتی کلمه ای درباره اقبال مخاطبان به این سریال و شناخت سوزنچی به واسطه آن سخن نگفته است.

بازیگر «عاشقانه» تبدیل شد به تیتر یک رسانه ای که «عاشقانه» را تکفیر کرده بود

بازیگر «عاشقانه» تبدیل شد به تیتر یک رسانه ای که «عاشقانه» را تکفیر کرده بود

Likesبازیگر «عاشقانه»= تیتر یک رسانه‌ای که «عاشقانه» را تکفیر کرده بود!!+عکس(0)Dislikesبازیگر «عاشقانه»= تیتر یک رسانه‌ای که «عاشقانه» را تکفیر کرده بود!!+عکس(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
پیوند کوتاه:
http://www.namayeshkhanegi.ir/?p=3023
مطالب مرتبط
احسان ‌عبدی‌پور کارگردان⇐مخاطبان «تیک آف» در شبکه خانگی نسبت به زمان اکران خیلی بیشتر بوده/برای گرفتن پروانه نمایش سینمایی به فیلم ممیزی خورد اما نسخه خانگی همان نسخه اکران است/در دوران طلایی شبکه خانگی به سر می‌بریم/شرایط شبکه خانگی طوریست که هر فیلمسازی را تحریک می‌کند در این مدیوم تجربه کند/آفت محدودیت ژانر از سینما و تلویزیون به شبکه خانگی سرایت کرده/شبکه خانگی باید به ژانرهای کمترتجربه شده مانند جنایی یا هارور ورود کند
واکنش تهیه‌کننده «شهرزاد» به انتقادات وارده به فصل دوم⇐قبول دارم باگهایی در سریال وجود دارد…/اگر تیراژمان کم شده بود فصل سوم را نمی‌ساختیم/مارک «نایکی» جوراب فرزند شهرزاد، تصویر صحنه است و نه کادر سریال!/تغییر سایز ابروی رویا نونهالی وابسته به نور صحنه است
«شوخی خرکی»شهره لرستانی به «تولد جنجالی» منجر شد+عکس
دنیای این روزهای مادربزرگ «عاشقانه»+توضیحات او در چرایی چشم بستن بر خیانت همسر!
فیلم جنجالی گلزار به شبکه خانگی رسید+عکس
نظرات بازدید کنندگان
  1. چه مطلب...! گیر فارس به محتوا بوده بازیگر که نقشی تو محتوا نداره!
    خواهر من برادر من... با این خبرسازیت ... !!!!

    Likes(0)Dislikes(0)
دیدگاه شما