کدخبر : 5435
پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵
3 دیدگاه

افزایش قیمت ۴۰درصدی محصولات خانگی توسط موسسه منسوب به حوزه هنری با همراهی تهیه‌کننده مطبوع قالیباف که مدعی حمایت از ۹۶درصدیها بود!!!+عکس

محمود رضوی+محمدباقر قالیباف

نمایش خانگی: محصولات شبکه خانگی در ابتدای سال یک افزایش قیمت ۲۰درصدی را تجربه کردند و موسسات خانگی، قیمت عرضه را از ۵هزار تومان به ۶هزارتومان افزایش دادند؛ افزایشی که با توجه به افزایش دستمزد پرسنل و افزایش قیمت مواد اولیه طبیعی می نمود.

به گزارش سایت خبری-تحلیلی «نمایش خانگی» به دلایل مختلف که اصلی ترینش افزایش ناگهانی قیمت ارز و متعاقب آن افزایش سرسام آور قیمت مواد اولیه تولید و بسته بندی آثار شبکه خانگی است، شواهد حکایت دارد از افزایش قیمت مجدد محصولات خانگی و این بار افزایش قیمت ۴۰درصدی.

 پیش بینی میشد استارت این افزایش قیمت از سوی موسسات خصوصی خانگی زده شود که هیچ حمایتی پشتشان نیست و صرفا متکی هستند به تکفروشی محصول و بدین لحاظ کاملا هم طبیعی است که برای امتداد حیات ناگزیر باشند از افزایش قیمت محصول اما این موسسه‌ای منسوب به حوزه هنری است که زودتر از بقیه قیمت محصول خویش را افزایش داده!

موسسه هنرهای تصویری سوره منسوب به حوزه هنری قیمت روی جلد تازه ترین محصول خود که فیلم «لاتاری» باشد را ده هزار تومان قرار داده است!!

تهیه کننده «لاتاری» محمود رضوی است که تهیه کنندگی فیلم ۳ارگانی «ماجرای نیمروز» را در کارنامه دارد و چنان که خودش هم اذعان داشته همه رشدش را مرهون محمدباقر قالیباف است.

رضوی در انتخابات۹۶ به عنوان نماینده انتخاباتی قالیباف هم قعالیت میکرد و یادمان نرفته که قالیباف هم با خط کشی جامعه به دو دسته ۹۶ درصدی محروم و ۴درصدی متمول، مدام بر تلاش برای ارتقای سطح زندگی ۹۶درصدیها تأکید میکرد!

حالا اینکه تهیه کننده مطبوع(!) قالیباف راضی شده فیلمش پیشتاز افزایش قیمتی ۴۰درصدی در شبکه خانگی باشد چقدر در تضاد است با آن شعارهایی که در حمایت از ۹۶درصدیها می‌داد؟؟ آن هم با همراهی ارگانی به نام حوزه هنری که کاملا متصل است به منابع عمومی!!

پشت جلد نسخه خانگی «لاتاری»/دقت کنید بر رقم «ده هزار تومان» در پایین جلد

پشت جلد نسخه خانگی «لاتاری»/دقت کنید بر رقم «ده هزار تومان» در پایین جلد!!!

Likesافزایش قیمت ۴۰درصدی محصولات خانگی توسط موسسه منسوب به حوزه هنری با همراهی تهیه‌کننده مطبوع قالیباف که مدعی حمایت از ۹۶درصدیها بود!!!+عکس(0)Dislikesافزایش قیمت ۴۰درصدی محصولات خانگی توسط موسسه منسوب به حوزه هنری با همراهی تهیه‌کننده مطبوع قالیباف که مدعی حمایت از ۹۶درصدیها بود!!!+عکس(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
پیوند کوتاه:
http://www.namayeshkhanegi.ir/?p=5435
مطالب مرتبط
فیلم کودک «مبارزان کوچک» به شبکه خانگی آمد+عکس
انتقاد خالق «سربداران» از حملات اخیر رسانه ملی به محصولات پرمخاطب شبکه خانگی⇐شگفت‌انگیز است که رسانه ملی، بخشی ویژه از آنتن‌ا‌ش را به مسابقات قمارگونه داده‌ و به شبکه خانگی که سریال‌سازی مخاطب‌پسند را رونق داده، حمله می‌کند!!/واقعیت آن است که همکاری چهره‌های مطرح با سریالهای خانگی، زنگ خطر را برای رسانه ملی به صدا درآورده!!/چرا رسانه ملی به‌جای ارتقای سطح کیفی آثارش تلاش می‌کند با نقد سریالهای خانگی اسباب کمتر دیده شدن آنها را فراهم آورد؟؟/صداوسیما ممیزی را برای ارشاد بگذارد و همّ و غمش را بر استفاده از کارکشتگان و تولید محصولات متفاوت کند و پاسخگوی مخاطبانی باشد که سهمی هنگفت از بیت‌المال‌شان به صداوسیما می‌رسد!!
استقبال کودکان از قسمت دهم «بالشها»+عکس
قسمت پنجم «سیزده شمالی» با افزایش زمان آمد+عکس
یک تهیه‌کننده سینما در واکنش به حمله رسانه ملی به شبکه خانگی بیان داشت⇐تلویزیون به جای زدن شبکه خانگی بهتر است کیفیت  سریالهایش را افزایش بدهد/رونق تولید در شبکه خانگی این واهمه را در دل مدیران تلویزیون ایجاد کرده که مبادا در آینده نزدیک هیچ اسپانسری برایشان نماند/وقتی تلویزیون سریالهای غیرواقعی، تصنعی و کسالت‌آور تولید می‌کند معلوم است که مخاطب به سمت شبکه خانگی می‌رود/باید خوشحال بود که مخاطب ایرانی به‌جای سریالهای ماهواره‌ای، محصولات شبکه خانگی را می‌بیند
نظرات بازدید کنندگان
  1. با سلام کم قاچاق وکپی ودانلودهای غیرقانونی بود بعد از این افزایش قیمتها بیشترخواهدشد عوض این که آقایان مسئول به فکر جمع آوری وجلوگیری از کپی ودانلود از کانالهای تلگرامی وشبکه های بی هویت ماهواره باشن به فکر افزایش مجدد افتادن ماهم که داخل این شبکه مشغول هستیم بااین اوضاع باید به فکرجمع کردن و اضافه شدن به بیکاران جامعه باشیم--واقعا ممنون

    Likes(0)Dislikes(0)
  2. این کار باعث میشه اونایی هم که قانونی می خریدن به سمت دانلود قاچاقی یا تماشا از شبکه های ماهواره ای که همون روز یا روز بعدش پخش می کنن برن

    Likes(0)Dislikes(0)
  3. من دیگه نمیتونم با این شرایط اقتصادی اصلشو بخرم. چند ماه منتظر این فیلم بودم که به آرشیوم اضافش کنم که دیگه نمیتونم با این قیمتها دیشبم رایگان دانلودش کردم. فکر ما بدبخت بیچاره هارم بکنید خو.

    Likes(1)Dislikes(0)
دیدگاه شما