کدخبر : 8359
جمعه 10 جولای 2020 - 13:55
فاقددیدگاه

اذعان کیومرث پوراحمد به واسپاری “نماوا” به مدیر یک ارگان منحله ارشاد!!+عکس

نماوا

 

نمایش خانگی: اگر تا پیش از این می‌گفتند مدیران هیچ‌گاه از ساختارهای دولتی حذف نمی‌شوند و فقط از واحدی به واحدی دیگر در دولت می‌روند حالا تبصره‌ای تازه بدین مثل افزوده شده است.

این تبصره تازه عبارتست از رسوخ مدیران حذف شده از ساختار دولتی به سازمان‌های متمولی که ظاهرا خصوصی هستند.

در هفته‌های گذشته مدام شایعاتی طرح شده بود درباره واسپاری مدیریت سامانه ویدیوی درخواستی “نماوا” به مهدی یزدانی مدیر موسسه منحله رسانه‌های تصویری؟؟

شایعه‌ای که اخیرا کیومرث پوراحمد در گفتگو با ایسنا بر آن صحه گذاشته است. پوراحمد به بهانه اکران آنلاین فیلم آخر خود این‌چنین به تشکر از سامانه‌های فیلمیو و نماوا پرداخت: آقای شکوری مدیر و مسئول فیلمیو لطف دارند اما جناب مهدی یزدانی مدیر و مسئول نماوا خیلی به من لطف دارند و (حداقل) به مناسبتی تا همیشه مدیون ایشان هستم، آقای یزدانی مرا در جریان گذاشته‌اند!!

اینکه چرا پوراحمد تا همیشه خود را مدیون مهدی یزدانی می‌داند معلوم نیست ولی آنچه مشخص است مدیریت مدیریت یزدانی بر نماوا!

اینکه چطور می‌شود مهدی یزدانی مدتی کوتاه بعد از انحلال موسسه رسانه‌های تصویری، از مدیریت یک سامانه ویدیوی درخواستی متمول سربرمی‌آورد نامعلوم است؟؟
رزومه یزدانی در حیطه ویدیوی درخواستی چه بوده که حالا لایق مدیریت بر نماواست؟؟ و آیا بین این سامانه و ساختار دولتی سینما ربطی وجود دارد که یزدانی به‌راحتی می‌تواند بدان ورود کرده و مدیرش شود؟؟

نمایش خانگی آماده است پاسخ گردانندگان نماوا به چرایی انتخاب مهدی یزدانی بر مدیریت این سامانه را منتشر کند.

اذعان کیومرث پوراحمد بر مدیریت مهدی یزدانی بر نماوا

اذعان کیومرث پوراحمد بر مدیریت مهدی یزدانی بر نماوا

 

نماوا+مهدی یزدانی

نماوا+مهدی یزدانی

 

Likesاذعان کیومرث پوراحمد به واسپاری “نماوا” به مدیر یک ارگان منحله ارشاد!!+عکس(0)Dislikesاذعان کیومرث پوراحمد به واسپاری “نماوا” به مدیر یک ارگان منحله ارشاد!!+عکس(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*

code