کدخبر : 7320
یکشنبه 20 اکتبر 2019 - 11:36
فاقددیدگاه

ادعای هادی حجازی‌فر که بعد از بازی در “ممنوعه”، بدل شد به نویسنده فیلم تازه نیکی کریمی⇐ بازی در “ممنوعه” را فقط بخاطر پولش پذیرفتم!

نمایش خانگی: هادی حجازی‌فر بازیگر پروژه‌های ارگانی همچون “ایستاده در غبار” و “ماجرای نیمروز”، تلاش زیادی کرد که با ایفای نقش مردی بوالهوس در سریال خانگی “ممنوعه”، شرایطی برای رهایی از شمایل ارزشی برای خود ایجاد کند و از طی همین مسیر بود که بدل شد به نویسنده فیلم “آتابای” به کارگردانی نیکی کریمی.

با این حال حجازی‌فر در گفتگو با “همشهری” بی‌توجه به این مسیر از این گفته که فقط بخاطر پول(!) بازی در “ممنوعه” را پذیرفته.

هادی حجازی فر می‌گوید: خیلی راحت بگویم سریال “ممنوعه” را فقط به‌خاطر پولش پذیرفتم. من یک بخش نویسندگی و کارگردانی در وجودم دارم و اینها هم در انتخابم دخیل می‌شود و نخستین حرفی که می‌زنم این است که آیا اجازه می‌دهید کار کنیم روی نقش یا نه؟ خدا را شکر با هر کسی کار کردم افراد دمکراتی بودند؛ از مهدویان تا آخرین کارم «آتابای» با نیکی کریمی.

Likesادعای هادی حجازی‌فر که بعد از بازی در “ممنوعه”، بدل شد به نویسنده فیلم تازه نیکی کریمی⇐ بازی در “ممنوعه” را فقط بخاطر پولش پذیرفتم!(2)Dislikesادعای هادی حجازی‌فر که بعد از بازی در “ممنوعه”، بدل شد به نویسنده فیلم تازه نیکی کریمی⇐ بازی در “ممنوعه” را فقط بخاطر پولش پذیرفتم!(0)
امتیاز:
(2) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*

code