کدخبر : 8147
چهارشنبه 29 آوریل 2020 - 11:32
فاقددیدگاه

«آقازاده» عیدفطر می‌آید؟!

سریال+آقازاده

 

نمایش خانگی: با رونمایی از لوگوی سریال «آقازاده» احتمال عرضه این سریال به شبکه خانگی در عیدفطر قوت گرفته؛ این نخستین سریال خانگی است که به طور مستقیم فساد سیستماتیک ایران را نشانه رفته و اگر گرفتار ممیزی نشود شاید بتواند مسیری تازه بگشاید برای تولید محصول در شبکه خانگی.

«آقازاده» که با گذشت ۹۰ درصد از تصویربرداری با شیوع کرونا در کشور به ناچار متوقف شد، قرار است به زودی با لحاظ کردن تمهیدات بهداشتی وزارت بهداشت ضبط خود را از سر بگیرد و این معنایی ندارد جز عرضه قریب‌الوقوع نخستین قسمت‌های این سریال سیاسی-اجتماعی در شبکه خانگی.

در حالی که اخیرا شایعاتی درباره بیمار شدن عنقا شنیده می شد، این فیلمنامه نویس که در ایام نوروز یک حمله قلبی را پشت سر گذاشته، اکنون با طی کردن روند درمان و دوران نقاهت در تلاش برای به پایان رساندن پروژه تولیدی خود است.

لوگوی سریال «آقازاده» که بخش های کوتاهی از آن هنوز ضبط نشده، توسط مهدی میرباقری طراح، گرافیست و نقاش مدرنیست مطرح کشور که تاکنون نمایشگاه های متعددی داشته و مدیر هنری سه دوره جشنواره فیلم فجر بوده طراحی شده است.

تدوین و ساخت موسیقی قسمتهای ابتدایی این سریال درحال انجام است و به زودی شاهد پخش آن در شبکه نمایش خانگی و سامانه های وی او دی فیلیمو و نماوا خواهیم بود.

امین تارخ، امیر آقایی، مهدی سلطانی، ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، جمشید هاشم پور، سینا مهراد، دیبا زاهدی، سامیه لک، مسعود فروتن، سعید داخ، روزبه معینی و امین حیایی با حضور کامبیز دیرباز و هنرمندی نیکی کریمی، با حضور افتخاری محمدحسین لطیفی بازیگران «آقازاده» به کارگردانی بهرنگ توفیقی هستند.

Likes«آقازاده» عیدفطر می‌آید؟!(0)Dislikes«آقازاده» عیدفطر می‌آید؟!(0)
امتیاز:
(0) (0)
اشتراک گذاری:
مطالب مرتبط
دیدگاه شما

*

code